1 / 7
Се продава Huawei Honor 9 Lite
3.900 МКД
02.10.2021 16:05

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 9 Lite

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Телефонот е одлично сочуван (како нов), исправен, користен е 3 години, единствено има проблем со екранот (промена на екран кошта 1500 ден).

Спецификации за телефонот на следниов линк: https://www.gsmarena.com/honor_9_lite-8962.php

Контакт на број : 078465321

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам