1 / 12
LENOVO ThinkPad 2GBram 64gb memorija windows
9.500 €
02.10.2021 16:21

Аеродром / Скопје

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam tablet LENOVO ThinkPad so processor INTEL ATOM 2GBram 64gb memorija,so originalen dock i originalen polnac,!!!!! NAPOMENA: POTPOLNO ISPRAVEN I FUNKCIONALEN NO NA DISPLYOT IMA FLEKA OD VODA KOJA SE GLEDA NA FOTOGRAFIITE!!!!!

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам