1 / 6
Topli Zimski Freestep Jakni So Krzno
3.800 МКД
17.07.2022 15:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Бордо црвена


075-248-405
Topli Zimski Freestep Jakni So Krzno

075-248-405
075-248-405
075-248-405
Vrven kvalitet, Cena 3800 den.
Golemini: S, M, L, XL, XXL, XXXL.


Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам