1 / 8
BMW 320i e36
1.850 €
Цената е фиксна
1.900 €
26.09.2022 12:15

Кисела Вода / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

BMW 320i e36 benzin perfektna sostojba bez dodatni troskovi klimatronik m volan el na stakla preden m branik i tn
Registrirano cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071369013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам