1 / 6
Нови книги по половна цена (романи и стручна литература)
50 МКД
Цената не е фиксна
02.10.2021 18:10

Скопје Центар / Скопје

Продавам книги:

- Романи на македонски

АЗБУЧНИТЕ УБИСТВА од Агата Кристи (нова, неотпакувана) - ЦЕНА: 100 ден. (оригинална цена 200 ден.)

ОТВОРЕНИ КАРТИ од Агата Кристи (користена, одлично зачувана) - ЦЕНА: 50 ден. (оригинална цена 200 ден.)

ПИСМОТО НА ГОСПОЃА ВИЛМА од Јелена Бачиќ Алимпиќ (нова, неотворена) - ЦЕНА: 250 ден. (оригинална цена 530 ден.)

ЉУБОВЕН ЖИВОТ од Зеруја Шалев (нова, неотворена) - ЦЕНА: 150 ден. (оригинална цена 300 ден.)

ИНДИГО БОМБАЈ од Јагода Михаилова-Георгиева (нова, неотворена) - ЦЕНА: 150 ден. (оригинална цена 299 ден.)

- Романи на англиски

TWILIGHT by Stephanie Meyer (користена, одлично зачувана) - ЦЕНА: 200 ден. (оригинална цена 490 ден.)

NEW MOON by Stephanie Meyer (нова, неотворена) - ЦЕНА: 250 ден. (оригинална цена 490 ден.)

ECLIPSE by Stephanie Meyer (нова, неотворена) - ЦЕНА: 250 ден. (оригинална цена 490 ден.)

КОМПЛЕТ 4 КНИГИ ОД John Green:
THE FAULT IN OUR STARS
PAPER TOWNS
LOOKING FOR ALASKA
AN ABUNDANCE OF KATHERINES
(нови, неотворени) ЦЕНА: 1000 ден. (оригинална цена 2000 ден.)

- Стручна литература за спорт на македонски

НАПРЕДОК ВО ФУНКЦИОНАЛНИОТ ТРЕНИНГ, ТЕХНИКИ НА ТРЕНИНГ ЗА ТРЕНЕРИ, ЛИЧНИ ИНСТРУКТОРИ И СПОРТИСТИ од Мајкл Бојл (нова, неотворена) - ЦЕНА: 500 ден. (оригинална цена 990 ден.)

ПСИХОЛОГИЈА НА ФИЗИЧКАТА АКТИВНОСТ, ДЕТЕРМИНАНТИ, ДОБРОСОСТОЈБА И ИНТЕРВЕНЦИИ од Стјуарт Џ. Х. Бидл, Нанет Матри и Триш Горели (нова, неотворена) - ЦЕНА: 1200 ден. (оригинална цена 1990 ден.)

КАКО УСПЕШНО ДА СЕ ИГРА РАКОМЕТ, ТЕХНИКА, ТАКТИКА, ТРЕНИНГ од Кристоф Колоџеј (нова, неотворена) - ЦЕНА: 250 ден. (оригинална цена 490 ден.)

- Стручна литература за маркетинг на англиски

THE B2B SOCIAL MEDIA BOOK, BECOME A MARKETING SUPERSTAR BY GENERATING LEADS WITH BLOGGING, LINKEDIN, TWITTER, FACEBOOK, E-MAIL, AND MORE by Kipp Bodnar and Jeffrey L. Cohen (нова, неотворена) - ЦЕНА: 600 ден. (оригинална цена 1300 ден.)

Категорија: Книги и литература / Книги / Популарна литература

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
070916442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам