1 / 12
Маси, столови за настани - КЕТЕРИНГ
1 €
09.05.2022 12:56

Радовиш / Радовиш

Се продава професионална угостителска опрема од европски производители, по сите стандарди, набавена при последното реновирање во 2019 година. Маси, столици, инвентар во неколку дезени... Фриждери, иноксни маси...
Професионална опрема за кетеринг на расклопување... #Маси #Столови #игротека #чаршави #навлаки #inox #фриждери
Контакт во инбокс или во работен ден од 8-16ч на тел 072277094 или 032630230.
Profesionalni stolici i masi za ugostitelstvo (ketering, svadbi) za nadvoresna terasa isto kako novi. Site ponudeni modeli vleguvaat edna vo edna i ne zafakaat golem prostor.
Retan Masa za 4 stola - 3000 den.
Retan Masa za 6 stola - 4000 den.
Stol црвен со златно za vo restoran - konferenciski - svadbarski - 1200 den
navlaki - krem i zlatna za stol 650 den. по navlaka dostapno 500 stola i 500 + 500 navlaki
Комплет стол со две навлаки 2100 ден
Дрвен стол ексклузивен 2800 - за 1800ден
Дрвен стол со кожа - 3000 - за 1800ден
Специјален дел кетеринг и свадбарска опрема од абс пластика шпанско производство ZOWN
Плстична маса кружна 1800мм за 12 луѓе - 14.000 на расклоп
Плстична маса кружна 1200мм за 6 гости - 10.000
Пластична маса правоаголна на расклоп 1500мм - 10.000
Колички иноксни mala 3000 каласика pogolema 4000, za cinii 18.000 italjanska 22.000, топлач за храна 12.000, фриждер инокс edno krilen i dvokrilen, testomesacka...
лежалки за базен 2000, igroteka komplet nadvoresna 12.000 evra, Lizgalka za bazen 2500 evra, Vnatresna igroteka lavirint 3900 evra.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

UAZ Patriot dooel
Industriska bb Radovis
Потврден огласувач
072277094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам