1 / 4
кревет-кауч
3.000 МКД
02.10.2021 19:26

Бутел / Скопје

Се продава половен кревет тросед на спуштање.Во одлична состојба (сочуван,тапациран)

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
071343903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам