1 / 2
NOVI Tactical Jakni BROEVI M L XL XXL
1.800 МКД
17.07.2022 15:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Црна

NOVI Tactical Jakni BROEVI M L XL XXL
-----075 248 405-----
-----075 248 405-----
-----075 248 405-----
Vrven kvalitet, Cena 1800 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам