1 / 1
Samnung a32 nov
250 €
02.10.2021 20:06

Виница / Виница

Марка:

Samsung

Модел:

A32

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samnung a32 nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
077676087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам