PRODAVAM MED SO VRVEN KVALITET
600 МКД
Цената е фиксна
09.06.2022 09:12

Карпош / Скопје

Medot e so poteklo od osogovskite planini,selo gorna Cera 1150 metri nadmorska visina,lice za kontakt STOJNE 070 403 125 lice za kontakt STOJNE 070 403 125 lice za kontakt STOJNE 070 403 125

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071287160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам