1 / 12
OPEL VECTRA 1.9 CDTI FACELIFT COSMO SPORT FULL OPREMA
3.850 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 23:42

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
1.9 CDTI 150 KS NAJDOBRIOT MOTOR
MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L NA 100KM
4 NOVI GUMI
PRVA FARBA

FULL OPREMA

KLIMATRONIK FUKCIONIRA
TEMPOMAT
BORTKOPLUTER
NAVIGACIJA
XENON SVETLA
10 X AIRBAG
ABS.ESP
CENTRALNO SO DALINSKO
2 FABRICKI KLUCA
RADIO CD AUX
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

5250 €

RENAULT MODUS 1.5 DCI FACELIFT 2010 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

3550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам