1 / 4
Чистотел за папиломи, брадавици и суви мозолчиња
400 МКД
16.06.2022 14:40

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Се продава многу ефикасно средство за брзо чистење( отстранување) на папиломи (една капка еднаш) ,брадавиците (3 дена по 1 капка), суви мозолчиња (5 дена по 1 капка), без последици на кожата. Чистотел делува кај мажи и жени, резултатите се видливи веднаш после првиот третман. Состојки на чистотел продираат до коренот и делуваат на вирусот. Папиломите и брадавиците се оцрнуваат и отпаѓаат. Пред нанесување лекот на кожата потребно да се намачка со кој било крема кожата околу местото каде што има брадавица или папилома заради заштитата на кожата.Тел.078988255, 079215611

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам