1 / 1
Менаџирање на ризици од Д-р Лидија Георгиева
450 МКД
02.10.2021 23:42

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Менаџирање на ризици од Д-р Лидија Георгиева достава до адреса со карго низ цела Македонија.

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Nejazi
Потврден огласувач
072260015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам