1 / 11
Touran 2.0d za delovi 078268198
1.111 €
Цената е фиксна
06.04.2022 23:51

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Touran za delovi
2.0 16v
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам