1 / 2
Megan 1.6 na delovi
9 €
02.10.2021 23:59

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
077676087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам