1 / 6
*SAJCESKI* Familijaren stan Ezerski lozja
56.000 €
03.10.2021 11:27

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ezerski lozja

Se prodava nov nevselen stan vo Struga ezerski lozja.
Stanot e na prvi kat orientacija istok, jug, zapad vo povrsina od 74 m2 istiot raspolaga so ubava juzna dnevna soba so terasa, trpezarija, kujna, spalna so terasa, detska soba, hodnik, toalet.
Stanot se prodava namesten so nov namestaj.
Cena 56.000 evra.
Poveke inff na tel 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Familijaren stan kaj Hotel Donco

50000 €

*SAJCESKI* Nov stan

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам