1 / 2
Ip Telefon Cisko 7940
3.000 МКД
03.10.2021 11:41

Скопје Центар / Скопје

Se prodava ip telefon Cisko 7940, koristen so adapter ispraven.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

зоран
Потврден огласувач
072252501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам