1 / 10
Mercedes b180 cdi 2008god fabrika
1 €
13.05.2022 21:57

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Reg do 16 8 2022 servisiran cena 4666 eima.prostor kontak viber bez poprafki samo viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам