1 / 5
CANYON YellowStone
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 13:12

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Skoro nov velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vangel
Потврден огласувач
070903757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам