1 / 10
Se iznajmuva stan vo centarot na Stip
12.000 МКД
03.10.2021 15:13

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Hristijan Karpos 40/5

Se iznajmuva stan vo centarot na Stip kaj policijata vo poniskata zelena kula na 3 kat, pogled nakaj reka Otinja i parkot.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sasko
Потврден огласувач
078473471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам