1 / 7
100% Природен мед
450 МКД
10.05.2022 16:53

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Продаваме 100% природен багремов и ливадски мед. Пчеларниците се наоѓаат во с.Подржи Коњ, во подножјето на Чупино Брдо во близина на Крива Паланка,чиста незагадена средина.
Цена: 450ден. тегла мед
500ден. тегла мед со саќе
550ден./кг мед со саќе (во рамка)
ПРАЌАМЕ ПО КАРГО.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НА ТЕРИТОРИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ.
Продаваме и во поголеми количини, цена по договор.
Тел. за нарачки: 070 531 231 Горан.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Тамара
Потврден огласувач
070531231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам