1 / 11
RENAULT GRAND SCENIK 2004 7SEDISTA
2.750 €
Цената е фиксна
2.799 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 07:16

Пехчево / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Grand Scenic

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

99 kw / 135 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN PLIN ATEST 2004 GODINA FULL OPREMA:
-KLIMATRONIK AKTIVEN
-ABS
-SERVO
-6AERBAG
-BORD KOMPJUTER
-MAGLENKI
-2 KARTICI
-6BRZINI + R
-ESP
-NAJDOBRIOT MOTOR NA RENAULT
KOLATA E CUVANA DOMAKINSKI.POTROSUVACKA 9L PLIN. STEGNATO NA MOTOR I MEJNAC KAMEN. SOCUVANA MAKSIMALNO I NADVOR I VNATRE. PLIN DIZNA SISTEM SO ATEST. 7SEDISTA REGISTRIRANA DO 24 08 2023 GODINA SO ZELEN KARTON. SAMO KES BEZ ZAMENI...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DRAGI
Потврден огласувач
070-607-421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам