1 / 7
Opel zafira -08
3.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2022 11:09

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava opel zafira 1.9cdti
Proizvedena 12/2007
Avtomatik menuvac
Klima ladi perfekt
Se funkcionira od kopce do kapace
Napraven golem i mal servis pred 2500 km.

Povekje informacii na
077 815 600
077 815 600
Moze zamena SAMO so vasa doplata
Cena za zamena e 4500 euro

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
079252487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам