1 / 8
multidrop Hasborg Maxdrop
111 €
30.11.2022 20:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Multidrop Maxdrop je najsavremenija masina za proizvodnju kekseva u jednoj boji principom rezanja i brizganja.Radna sirina 600mm-9gnezda. Odlikuje je brzina, pouzdanost i tacnost. Garancija, servis.
Pogledajte ostale nase oglase.25 godina iskustva.+381 64 324 1 806

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам