1 / 10
Se prodava kukja nad Kasarna
1 €
24.07.2022 21:36

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

330 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

340 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Se prodava kukja nad Kasarnata vo Kicevo, kukjata e na 3 sprata od koj edniot sprat e kompletno namesten i sreden, dodeka prizemjeto i tretiot sprat se karabina. Kukjata e so cist imoten list moze odma da se prevede. ( Kupuvacite nemaat obvrska sprema agencijata)
Cena 108.000 eu

Povekje informacii na tel. 070-318-320 Vlatko
Agencija za nedviznosti Okey

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA KUKJA + PLAC

110 €

Se prodava kukja nad kasarnata

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам