1 / 3
Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово
175.000 €
04.10.2021 09:40

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово.

Парцелата има 198 м2, двор 70 м2 и куќата 240 м2.

Цена 175000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам