1 / 8
MERCEDES C220cdi —AVANTGARDE—REDIZAJN—2011/2010god..177ks
11.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 10:45

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

kolata e registrirana cela godina
ima napraveno servis na motor i menjac
vo Servis Mercedes
gi imam site fakturi
kolata e kako nova
nikade prefarbuvana
moze proverka vo ovlasten servis na Mercedes
071 79 89 69

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ACKO
Потврден огласувач
071798969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам