1 / 5
Retro skiter 125cc
420 €
19.09.2022 14:34

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

125cc

Километри:

15000

Se prodava retro skiter 125 cc pali vozi smenet gumi predna Sava zadna continental napraveno servis smeneto ulje motor I diferencijal nov kai's I told iprevod odma poveke info na tel 079215507

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

GOLD
jordan mijalkov br 7(poranesna ul zeleznicka)
Потврден огласувач
079215507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам