1 / 4
road patiki mtb patiki
1 €
07.10.2021 17:35

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

poveke info
078 264 440 filip
cena na giro 2000
cena na shimano 2000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

САШО
Потврден огласувач
078264917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам