1 / 4
Декоративен зелен ѕид/Декоративна трева
6.500 МКД
06.10.2021 10:17

Кавадарци / Кавадарци

Високо квалитетен декоративен зелен ѕид, зачуван како нов. Користен е околу 1 месец на ѕид и изваден поради реновирање.
Купен 9000ден, се продава за 6500.
Димензии на внатрешен дел: 113x60
Димензии на надворешен дел: 175x100
Контакт:075763731

Категорија: Останато

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
075763731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам