1 / 12
СЕ ПРОДАВА КАРАБИНА
60.000 €
Цената е фиксна
08.08.2022 14:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

212 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул.Панде Илковски бб

СЕ ПРОДАВА КУЌА-КАРАБИНА ОД 212м2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 500м2 ВО НАСЕЛБА БУКОВСКИ ЛИВАДИ.КУЌАТА НЕ Е ЛЕПЕНКА,ИМА ОБЕЗБЕДЕНА ЕЛЕКТРИЧНА СТРУЈА И ВОДОВОД,ЗАТВОРЕНА Е СО ПВЦ ДОГРАМА, ИМА МОЖНОСТ ЗА ВНАТРЕШНО УРЕДУВАЊЕ НА РАСПОРЕДОТ НА СОБИТЕ ПО СОПСТВЕНА ЖЕЛБА. ДВОРОТ ИМА ДРЕНАЖА ЗА ЗАШТИТА ОД ВОДИ.КУЌАТА Е СО ИДЕЛНА ЛОКАЦИЈА ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ДА СЕ ТРГНАТ ОД ГРАДСКИОТ УРБАНИЗАМ.
ЦЕНАТА Е ФИКСНА 60.000 ЕВРА
ЕДИНСТВЕНО ПОСТОИ МОЖНОСТ ЗА ЗАМЕНА СО СТАН ОД 70м2 САМО ВО НОВА БИТОЛА
КОНТАКТ ЛИЦЕ- БИЛЈАНА 077/722-403

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
77722403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам