1 / 1
Aparat za kafe
750 МКД
02.04.2022 16:07

Струга / Струга

Poloven aparat za kafe za podetalno zvonete,

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

kompresor elektricen

600 МКД

Stopovi za prikolka

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам