1 / 6
Mercedes C-200 --- HITNO
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2023 17:01

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo celosno ispravna sostojba

Poveke informacii na 078 223 765

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zharko
Потврден огласувач
078223765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам