1 / 5
kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh
280 €
Цената е фиксна
01.12.2022 10:48

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7 3770k 8gb cach pam 8 giga hardisk 500 ssd napojuvanje 550 w

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
070215561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам