1 / 3
Masina za sienje
1.800 МКД
01.08.2022 18:17

Струга / Струга

Imam dve masini za sienje zelenata e germanski proizvod 2000 den i ednata e bagat vo odlicna sostojba 4500 den.moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina za smirglanje boch

750 МКД

Cirkular racen boch

1100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам