1 / 4
Zenski kozni patiki org NIKE br.37,5 i Startki br.38
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 19:07

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Сива

Kako NOVI kozni zenski patiki org NIKE br 37,5
Dolzina 23,5 cm preudobni kvalitetni


Cena na NIKE patikite 2200
Namaleni 1400
Namaleni 1000

Rozevi patiki br.37 Tenezis
Cena 1400
Namaleni 700Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend patiki org.ADIDAS br.37 Nov model

1400 МКД

Germanski brend patiki br.40 org.MIZUNO Prophecy 4

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам