1 / 4
Prodavam 2lusteri extra hitno
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.04.2022 14:44

Гази Баба / Скопје

Prodavam2 lusteri extra hitno doneseni od avstrija extra 3000 dvata vo razni boi

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

enes
Потврден огласувач
078270862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам