1 / 1
Led Reklami Led Reklama
100 €
15.10.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство и изведба на ЛЕД ПОДВИЖНИ РЕКЛАМИ. Ги правиме по нарачка и по димензија која што на вас ви одговара.
Најдобар КВАЛИТЕТ по Најдобра ЦЕНА. Отпорни на сите временски услови топло, ладно, дожд и сл.
НАЈДОБРИ ЦЕНИ ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
По потреба изработуваме и двострани реклами.
Програм гратис. Бесплатна мини обука за управување со рекламата како менување текст и слично. Достапност 24/7 за било каква консултација во врска со програмирањето и сл.

Контакт на 078355377

ТЕСЛА ЛЕД СКОПЈЕ

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

teslaled
Потврден огласувач
026137030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам