1 / 7
SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 16:30

Битола / Битола

Квадратура:

7500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со површина од 2919 м2, бр. на парцела 336/1 (слика 1 и 2)

2. Плац кој се наоѓа на влезот од Битола до самиот магистрален пат Битола - Прилеп до Даци Пласт со површина од 1465м2, бр. на парцела 135 и парцела бр. 70 со површина од 4530м2 (слика 3,4 и 5)

3. Плац кој се наоѓа на стариот патот за Логоварди или место викано Градско Поле со површина од 3162 м2, бр. на парцела 250 (слика 6 и 7)

Плацовите се продаваат одделно. Moже да се видат во секое време. До плацовите има спроведено вода, струја и се подогни за градежни објекти. Цена по договор. За повеќе информации околу плацовите на телефон 072620475 Злате или на Viber +38972620475

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
072620475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам