1 / 3
Vizaton basovi
2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2022 03:18

Гази Баба / Скопје

Prodavam dva basa kako novi se marka Vizaton. Iimaat zabeleski farba okolu sasijata flomaster bidejci bea vo nesoodvetni kutii i prethodniot sopstvenik kamufliral. Nese premotuvani barem jas neznam

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

Ice
Потврден огласувач
78290367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам