1 / 12
AUDI A3 2007 GOD. /1.9 TDI /105 KS
6.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 10:08

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.11625

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A3 2006/07 GOD. /1.9 TDI /105 KS
Uvoz od Svajcarija i e registrirana cela godina na mk tabli.
Kolata poseduva full oprema:
2 ZONSKI KLIMATRONIK
CENTRALNA BRAVA
NAVIGACIJA
BLUETHOOTH TELEFON
GREACI NA SEDISTA
SENZORI ZA DOZD
GREACI NA RETROVIZORI
TEMPOMAT
KOZEN VOLAN
BORD KOMPJUTER
ELEKTRICNI 4 STAKLA
ELEKTRICNI RETROVIZORI
ALUMINSKI ORGINAL R16 BANDAZI
ABS
ESP
AIRBAG x8

Povece informacii na tel

BEZ ZAMENI !!!
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070633703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам