1 / 3
Online часови по музика - виолина, виола, пијано и солфеж
350 МКД
26.10.2021 22:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Online часови по музика - виолина, виола, пијано и солфеж за деца и возрасни.

Преку моите приватни часови ќе ги научите сите техники и неопходни сегменти потребни за да се стане професионален музичар.

Подетални информации на следните линкови:

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3827730

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3862492

https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3862473

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Приватни основни училишта

Се продава од:

Сања
Потврден огласувач
077724734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам