1 / 2
Тросед Кревет
15.000 МКД
02.06.2022 12:29

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Продавам Нов Тросед -кревет купен пред 3 дена поради грешна мерка
Информации на тел.076-264-646

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Borce_rizov@yahoo.com
Потврден огласувач
071315730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам