1 / 5
PCELAR PRODAVA CVETEN LIVADSKI MED
500 МКД
19.07.2022 12:24

Петровец / Скопје


Prodavam CVETEN I livadski med od makedonija medot treba da bide 1.300 gr od tegla 750 GT. TOA e cost med zatoa Sto cistiot Med ima golema specificna tezina.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
078404519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам