1 / 5
Parcela-niva od 3641m2 vo Tetovo
28 €
20.01.2022 09:12

Тетово / Тетово

Квадратура:

3641 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela od 3641m2 vo Tetovo.


Se naogja nad naselba Drenoec i izleguva na pat.

Parcelata e so sredni dimezii od 36 metri širina i 94 metri vo dolžina.

Cena: 28 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955

Šifra: 0517321

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

!!SE PRODAVA PARCELA VO TETOVO-GORNO MAALO!!

107300 €

Se prodava gradežna parcela vo Bitola na patot kon Grcija

170000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам