1 / 2
Namesten stan vo Eurotel - Struga - Celosno renoviran
1 €
05.10.2021 13:38

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

ТОП
Наместен
Целосно Реновиран
Лице за контакт, Оливер: 078262166

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
079223855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам