1 / 3
Aparat za kafe FRANKE
350 €
05.10.2021 16:47

Струга / Струга

Se prodava masina za kafe FRANKE Simfonia
Aparatot e donesen od Svajcarija.
Za podetalni informacii javetese na brojot.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Taulant Kolonja
Потврден огласувач
072555554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам