1 / 8
Audi A6 цена по договор
1 €
05.10.2021 16:59

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Audi A6 караван во одлична состојва
За повеќе информации контактирајте ме на
070 586 566
Цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078675805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам