1 / 4
iPhone 11 64g
19.999 МКД
05.10.2021 17:50

Виница / Виница

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Во продажба iPhone 11 64g, итно се потребни пари , поради темата дека купив нов модел.
работи одлично, нема проблем
Во комплексот има кутија, полнење, капак.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам