Prodavam plac
1 €
05.10.2021 18:02

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac na bogoslovski pat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
078738950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам